A letter from June 21st, 2013

Time Travelled — about 13 years

Peaceful right?

чувак, здається мені, що хрен коли ти прочитаєш цього листа, бо ж повідомлення на милові ти читаєш з такою ж частотою, з якою відбувається парад планет... та все ж.. СЬогодні 21.06.2013 і післязавтра в нас з тобою екзамен з матиматики...Пам"ятаєш Личко? Сява з Шевою, як завше задротять в #Dota2 , а я поки шукав цікаві Інтернет-сервіси наткнувся на цей, і вирішив привітати тебе з твоїм 27-мим днем народження. Дуже сподіваюсь, що всі мої 16-літні мрії вже реалізувались, і ти вже жонатий живеш десь за кордоном.. якщо ж ні, то нічого страшного. цікаво на скільки я змінився за ці 10 років, ким став? Не дай, Боже я гей, вбивця, чи наркоман! ну, добре.. буду закінчувати свою писанину, та далі буду продовжувати серфить по просторам інтернету. чао, дядьку.

Load more comments

Sign in to FutureMe

or use your email address

Don't know your password? Sign in with an email link instead.

By signing in to FutureMe you agree to the Terms of use.

Create an account

or use your email address

You will receive a confirmation email

By signing in to FutureMe you agree to the Terms of use.

Share this FutureMe letter

Copy the link to your clipboard:

Or share directly via social media:

Why is this inappropriate?