Press ← and → on your keyboard to move between
letters
чувак, здається мені, що хрен коли ти прочитаєш цього листа, бо ж повідомлення на милові ти читаєш з такою ж частотою, з якою відбувається парад планет...
та все ж..
СЬогодні 21.06.2013 і післязавтра в нас з тобою екзамен з матиматики...Пам"ятаєш Личко?
Сява з Шевою, як завше задротять в #Dota2 , а я поки шукав цікаві Інтернет-сервіси наткнувся на цей, і вирішив привітати тебе з твоїм 27-мим днем народження.
Дуже сподіваюсь, що всі мої 16-літні мрії вже реалізувались, і ти вже жонатий живеш десь за кордоном..
якщо ж ні, то нічого страшного.
цікаво на скільки я змінився за ці 10 років, ким став?
Не дай, Боже я гей, вбивця, чи наркоман!
ну, добре..
буду закінчувати свою писанину, та далі буду продовжувати серфить по просторам інтернету.
чао, дядьку.
Sign in to FutureMe
or use your email address
Create an account
or use your email address
FutureMe uses cookies, read how
Share this FutureMe letter
Copy the link to your clipboard:
Or share directly via social media:
Why is this inappropriate?