Press ← and → on your keyboard to move between
letters
8-8-2026, 's-Hertogenbosch
Vanochtend ben ik op tijd wakker geworden, in mijn nieuwe appartement dat ik vanaf dit jaar heb binnen 's-Hertogenbosch, om te werken. Momenteel ben ik werkzaam bij de ggz om kleinschalig werk uit te voeren bij jongeren. ik heb het echt naar mijn zin, de omgang met cliënten gaat heel goed, de werkzaamheden lukken goed en ik zit echt goed in mijn vel. Ik ben momenteel nog bezig met mijn rijbewijs, maar dit gaat eigenlijk heel erg goed. Ik heb mijn minor, die gaat over gedrag, en mijn laatste vak van het 2e jaar gehaald! Mijn stage voor aankomend jaar heb ik ook al, dus daar heb ik gelukkig geen stress over. (oh ja, mijn konijnen wonen ook in mijn appartement)
Als het gaat over liefde, ben ik hartstikke gelukkig.
Ik heb iemand gevonden bij wie ik mezelf durf open te stellen, die mij neemt zoals ik ben en iemand die mij helpt wanneer nodig. ook kan ik supergoed praten met hem en we geven elkaar de ruimte wanneer nodig. Over emoties praten gaat ook heel goed en we voelen elkaar hierin ook echt aan. We zijn dit jaar op vakantie geweest binnen Europa, naar Gdańsk. Daar wilde ik graag heen en hij stond open voor nieuwe plekken.
Met vrienden staat het er wel anders bij
ik heb heel veel andere nieuwe vrienden, maar bij hen mag ik mezelf zijn en kan ik ook mezelf zijn. Bij dalen ben ik er voor hen, maar zij zorgen ook voor mij. ik weet steeds beter hoe een vriendschap werkt en mijn vrienden hebben ook een heel lief feest gegeven tijdens mijn verjaardag. door het reizen merk ik dat de vrienden die ik heb ook echt voor langere tijd zijn. ik kies ze dan ook uit voor langere tijd, en dat is altijd wel als je bevriend wordt met de ander, maar ik heb het idee dat het nu echter is.
De band met mijn familie is beter dan eerst
Door het reizen merk ik dat ik steeds meer binnen durf te laten. Voornamelijk mezelf, maar daardoor kan ik de ander ook beter toelaten. Dit is eigenlijk een thema dat dit jaar speelt: het toelaten van mezelf, en van daaruit ook de ander.
financieel gaat het ook erg goed
ik heb pap bijna afbetaald en ik ben bezig met hoe ik beter kan sparen (rijbewijzen zijn duuuuuuur) ik geef minder uit, onder andere ook door het reizen.
wat betreft ritme lukt dit beter
In plaats van dat ik bijna dagelijks na 10 uur uit bed kom, heb ik meer iets om voor te leven. ik sport 3x per week, ik ben creatiever dan ooit, ik loop dagelijks 5km (een trekje dat ik heb overgehouden na de 4daagse). Het eten gaat echt supergoed; ik heb ook het idee dat mijn vriend hier een groot aandeel in heeft. en ik drink genoeg water
nou dat was het voor vandaag
Tot later,
kus
Sign in to FutureMe
or use your email address
Create an account
or use your email address
FutureMe uses cookies, read how
Share this FutureMe letter
Copy the link to your clipboard:
Or share directly via social media:
Why is this inappropriate?