A letter from June 24th, 2020

Time Travelled — about 6 years

Peaceful right?

No joł cr? ja siedze bez spodni w pokoju z gabsonem który przegląda tt , masz już 18 ne? wszytkiego naj. nadal oglądasz mongolskie kreskówki? ja w tempie oglądania shippuudena skończę go za 6 lat więc w twoje urodziny.czy tylko ja tak mam że osoba z przeszłości obecnie z teraźniejszości kiedy pisze do osby z przyszłości jest inną osobą ja nie czuje żeby to byłam by ja z przeszłości tylko jakaś inna osoba tagże ten. z czego obecnie masz beke? my z lodów truskawkowych XDDD obecnie kończe 12 lat i kiedy to pisze jest 30min po północy a ty co? czy ja przyszłości ruszyła dupe i nie skończyła w zawodówce? jeśli nie to jestem z cb dumna a jeśli tak to wstydze sie za siebię jak wygląda marcel o ile w ogóle istnieje bo dla mnie jestem kilku miesięcznym płodem xd mam obecnie koronawirusa na świecie a ty? mam nadzieje żę już sie skończył szczerze to mam ochote na upośledzoną lazanie mamy a ty? Pamiętaj dżouma to dobry chłopak taksamo jak z dżiju i muidżiro i ogólnie moi crashowie ta to do zobaczenia ja z przyszłości <3

Load more comments

Sign in to FutureMe

or use your email address

Don't know your password? Sign in with an email link instead.

By signing in to FutureMe you agree to the Terms of use.

Create an account

or use your email address

You will receive a confirmation email

By signing in to FutureMe you agree to the Terms of use.

Share this FutureMe letter

Copy the link to your clipboard:

Or share directly via social media:

Why is this inappropriate?