Press ← and → on your keyboard to move between
letters
No joł cr? ja siedze bez spodni w pokoju z gabsonem który przegląda tt , masz już 18 ne? wszytkiego naj. nadal oglądasz mongolskie kreskówki? ja w tempie oglądania shippuudena skończę go za 6 lat
więc w twoje urodziny.czy tylko ja tak mam że osoba z przeszłości obecnie z teraźniejszości kiedy pisze do osby z przyszłości jest inną osobą ja nie czuje żeby to byłam by ja z przeszłości tylko jakaś inna osoba tagże ten. z czego obecnie masz beke? my z lodów truskawkowych XDDD obecnie kończe 12 lat i kiedy to pisze jest 30min po północy a ty co? czy ja przyszłości ruszyła dupe i nie skończyła w zawodówce? jeśli nie to jestem z cb dumna a jeśli tak to wstydze sie za siebię jak wygląda marcel o ile w ogóle istnieje bo dla mnie jestem kilku miesięcznym
płodem xd mam obecnie koronawirusa na świecie a ty? mam nadzieje żę już sie skończył szczerze to mam ochote na upośledzoną lazanie mamy a ty?
Pamiętaj dżouma to dobry chłopak taksamo jak z dżiju i muidżiro i ogólnie moi crashowie ta to do zobaczenia ja z przyszłości <3
Sign in to FutureMe
or use your email address
Create an account
or use your email address
FutureMe uses cookies, read how
Share this FutureMe letter
Copy the link to your clipboard:
Or share directly via social media:
Why is this inappropriate?